Nasze usługi to doskonała propozycja dla każdego przedsiębiorcy, któremu potrzebna jest profesjonalna i doświadczona księgowa w Legnicy. Zawsze dbamy o najwyższy standard swoich usług, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze współpracy. Działamy już od ponad 26 lat i świetnie znamy potrzeby swoich klientów, a ponadto, ciągle dostosowujemy się do zachodzących zmian w przepisach, aby zawsze świadczyć Państwu w pełni rzetelne usługi. Pomagamy zarówno początkującym przedsiębiorcom w otwarciu własnego biznesu, jak i istniejącym już na rynku firmom, które potrzebują usług księgowych na najwyższym poziomie.

Możemy na przykład zarejestrować Państwa nowo powstałe przedsiębiorstwo w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Ponadto, sporządzamy wnioski o dotację z Urzędu Pracy - ważne jest, aby od strony formalnej i merytorycznej dokument ten został odpowiednio przygotowany, gdyż zwiększa to prawdopodobieństwo otrzymania dofinansowania. Zawsze pilnujemy, aby wszystkie formalności były dopięte na ostatni guzik i w razie potrzeby przypominamy swoim klientom o ich dopełnieniu, co pozwala uniknąć niepożądanych konsekwencji.

Rozumiemy, że na początku mogą Państwo chcieć przekonać się czy na pewno jesteśmy godni zaufania, dlatego dajemy możliwość wypróbowania naszych usług księgowych za tak niską cenę. Co więcej, pragnąc zagwarantować pełne bezpieczeństwo współpracy posiadamy rozszerzone ubezpieczenie OC. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej oferty, dlatego działamy elastycznie i dostosowujemy się do możliwości oraz potrzeb danej firmy. Poza tym, bierzemy pełną odpowiedzialność za obsługę dokumentacji dbając o to, aby była ona bezpieczna, poufna, a także w pełni poprawna.

Oferujemy również wiele innych usług, które może dla Państwa wykonać nasza księgowa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bądź też do wizyty w naszym biurze rachunkowym, znajdującym się pod adresem ul. Okrężna 3D (Legnica).