Biuro rachunkowe „BARBARA” rozpoczęło swoją działalność w 1993 r. jako jedno z pierwszych firm świadczących profesjonalne usługi księgowe w Legnicy. Zapewniamy firmom rzetelną i profesjonalną pomoc oraz stawiamy na swój nieustanny rozwój poprzez doskonalenie własnej oferty. Jako biuro księgowe specjalizujemy się w rachunkowości małych podmiotów gospodarczych, kwestiach kadrowo-płacowych oraz ZUS.

Świadectwo Kwalifikacyjne nadane nam przez Ministerstwo Finansów nie tylko uprawnia do świadczenia usług księgowych, ale również potwierdza nasze umiejętności. Natomiast posiadane ubezpieczenie OC chroni naszych klientów od kar skarbowych za błędy w prowadzeniu księgowości.

W 2015 roku nasze biuro dołączyło do Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych. SWBR jest oddolną, ogólnopolską inicjatywą, która zrodziła się jako odpowiedź na częste problemy polskich przedsiębiorców związane z interpretacją przepisów podatkowych i nieustannymi zmianami w prawie. Do Stowarzyszenia należą wyłącznie właściciele Biur Rachunkowych.

Satysfakcję z wykonanej pracy czerpiemy z zadowolenia Klienta oraz dynamicznego rozwoju jego firmy. Nieustannie poszerzając naszą wiedzę i śledząc zmiany i nowości w przepisach podatkowo- księgowych, rozwiązujmy problemy firm w dziedzinie finansowej oraz stajemy na wysokości każdego zadania.

Nasze główne cele a zarazem zalety, to przede wszystkim: terminowość, rzetelność i dbałość o zadowolenie Klienta, co sprowadza się do profesjonalnych usług księgowych o najwyższym standardzie. Ponadto, nasze usługi są relatywnie tanie. Klient i jego zlecenie jest u nas zawsze na pierwszym miejscu, dlatego dostosowujemy się do potrzeb i możliwości ekonomicznych każdego Zleceniodawcy.

30 lat doświadczenia w branży !!!