Biuro rachunkowe "Barbara" powstało w Legnicy w 1993 roku, jako jedna z pierwszych instytucji tego typu w regionie. Usługi księgowe, które świadczymy już od lat, cechują się profesjonalizmem i świetnym dopasowaniem do potrzeb każdej firmy, dlatego zdobyliśmy rzeszę oddanych klientów. Efektywnie spełniamy wszystkie formalności w imieniu przedsiębiorstw, które zdecydowały się na współpracę z nami, aby umożliwić im stały rozwój. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą przybliżyliśmy poniżej.

Naszą specjalizację stanowi księgowość małych przedsiębiorstw oraz szeroko pojęte sprawy kadrowo-płacowe. W zależności od charakterystyki firmy oferujemy usługi, które najlepiej odpowiadają jej potrzebom, a zakres cen staramy się dostosować do budżetu wybranego podmiotu gospodarczego. Klienci naszego biura rachunkowego cenią sobie przede wszystkim ofertę prowadzenia księgowości. W ten sposób dajemy naszym nowym partnerom możliwość przetestowania naszego profesjonalizmu oraz ułatwiamy obdarzenie nas zaufaniem.

Prowadzone przez nas biuro księgowe z dużą efektywnością zakłada, prowadzi oraz archiwizuje akta pracownicze. Na bieżąco monitoruje ono nieobecności osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie oraz ich charakter, a następnie dba o wypłacenie im pensji w odpowiedniej wysokości. Asystujemy przy sporządzaniu umów, ale także przy przygotowywaniu wniosków o dotację składanych do Urzędu Pracy. Nasze biuro rachunkowe wspiera przedsiębiorców z Legnicy oraz okolicznych miejscowości, oferując im swoją wiedzę oraz doświadczenie.

Nasze usługi księgowe uwzględniają także wsparcie podczas zakładania działalności gospodarczej. Z ogromną skutecznością aktualizujemy prowadzone przez nas dokumenty i księgi oraz przypominamy o wszelkich formalnościach związanych z działaniem przedsiębiorstwa. Biuro rachunkowe "Barbara" posiada rozszerzone ubezpieczenie OC, co dodatkowo zabezpiecza klientów korzystających z naszych usług. W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie, a nasi pracownicy przygotują ofertę dostosowaną do wymagań danej firmy.